APIE MUS

Krokis komanda tiki, kad trečdalį gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Todėl mūsų el. parduotuvėje rasite ne tik nepriekaištingos kokybės, bet ir estetiškų, stilingų patalynės komplektų sau ir savo vaikams.

KODĖL VERTA RINKTIS MEDVILNINĘ PATALYNĘ?

– Medvilnė yra gryna, natūrali medžiaga, o tai reiškia, kad patalynės komplekto audinys tampa kvėpuojantis. Medvilninė patalynė ne tik vėsins vasarą, bet ir šildys visą žiemą sugerdama ir išlaikydama kūno šilumą. Jei miegate patalynėje žmogaus sukurtų medžiagų, tokių kaip poliesteris, jos sugers jūsų kūno šilumą, o ne natūraliai vėdins, todėl jums bus sunku atvėsti miego metu.

– Jei turite jautrią odą, tikriausiai kuo labiau norite vengti jos dirginimo visą naktį. Medvilnė yra natūraliai hipoalergiška, todėl turi ribotą ryšį su bet kokia alergija ir nesukels jokio dirginimo ar niežėjimo, pagerins jūsų miego kokybę.

– Investuodami į medvilninę patalynę, jūs investuojate į savo miego kokybę. Dažnai jus gali vilioti pagunda pasirinkti pigesnę, žmogaus sukurtos medžiagos alternatyvą, nes medvilnė (ypač aukštos kokybės medvilnė) kainuoja šiek tiek daugiau. Tačiau verta atsižvelgti į savo patalynės gyvenimo trukmę. Natūralios medvilnės patalynės komplektas gali tarnauti beveik dvigubai ilgiau nei bet kuri žmogaus sukurtos medžiagos alternatyva, todėl nereikės jos keisti taip dažnai.

– Vyrauja mitas, kad medvilnės skalbimas reikalauja daug darbo. Tai nėra tiesa. Nėra jokio plovimo rankomis, ilgo džiovinimo ar nuobodaus lyginimo. Dauguma medvilninių skalbinių turėtų būti skalbiami įprastoje 40 laipsnių temperatūroje. 

– Mes parduodame tik 100% medvilnės patalynę vien todėl, kad tai geriausia… ir jūs tikrai nusipelnėte geriausio! Padovanokite savo lovai malonumo ir išbandykite medvilninę patalynę. Pažadame, kad jums tai patiks.

Medvilnė